ŘK farnost Brno - Obřany

Pro zobrazení fotografií:

Klikni zde

Schola :

Schola vznikla asi před 5 lety, její začátky byly dost náročné. Během tohoto období se údálo mnoho důležitých věcí např. oficiální název, rozšíření o nové nástroje a členy, žádosti o pořádání koncertů... Následně schola dostala nádech kapely a přišli nový členové. Z původního amatérského pokusu o hraní na nástroje se s postupným dospíváním členů zlepšovalo jejich hraní až se stali oblíbenou součástí bohoslužeb a téměř všech akcí ve farnosti. Schola obdržela sponzorské dary, které investovala do audio ozvuční.  Nynější podoba čítá přes 13 členů, pestrost hudebních nástrojů, hraní koncertů, chval a křesťanských moderních písní.

Členové:

1. Marie Anna Šplouchalová - tenorová,sopránová,sopraninová flétna,zpěv

2. Jan Šplouchal - zpěv

3. Eva Kubešová - zpěv

4. Jakub Šplouchal - elektrická,akustická kytara,zpěv

5. Lucie Bojanovská - keyboard,akustická kytara,zpěv

6. Klára Bojanovská - sopránová flétna, zpěv

7. Ondřej Šplouchal - bonga,zpěv

8. Kamila Köhlerová - altová flétna, zpěv

9. Anna Bojanovská - zpěv

10. Marie Šplouchalová - zpěv

11. Eliška Limburská - zpěv

Přijďte si nás poslechnout, doprovázíme mše svaté v týdnu i neděli. Těšíme se na Vás

Ozvučení:

Nově máme i audio ozvučení. Díky vašim darům jsme pořídili ozvučení,aby naše chvály, písně se dostaly ke každému. Tuto službu zajišťuje 6 mikrofonů a mixážní pult.

Schola v řadách ministrantů

Václav Šplouchal, Jiří Bojanovský

Mapa webu | RSS kanál | Administrace | Redakční systém, webdesign Mouser.cz, 2011